Przejdź do treści

Kim jesteśmy

Jesteśmy grupą ekspertów z wieloletnim doświadczeniem na rynku finansowym i UE, działamy w miedzynarodowej sieci partnerów.Nasza specjalność to montaż finansowy projektów z wykorzystaniem funduszy UE i sprzedaż dzięki funduszom UE. Pozyskujemy kapitał i realizujemy inwestycje dla sektora telekomunikacyjnego, energetyki, gospodarki cyfrowej, mediów, IT. Robimy emisje akcji i obligacji , współpracujemy z funduszami Venture i Private Equity. Mamy doświadczenie w kompleksowej obsłudze sektora telekomunikacji, elektroniki, mediów elektronicznych, transportu, energii odnawialnej, ochrony środowiska, medycznego oraz usług finansowych. Współpracujemy z partnerami w Brukseli oraz w krajach Europy Środkowej i Wschodniej a także firmami inwestycyjnymi w USA. Organizujemy szkolenia, konferencje, kampanie informacyjne i edukacyjne. Mamy sieć przedstawicieli w całej Polsce. Nie ma dla nas niemożliwych wyzwań!

PREZES ZARZĄDU - ANNA KATARZYNA NIETYKSZA Prezes EFICapital sp. z o.o, i Stowarzyszenia Eurocloud Polska, oraz Członek Rady Eurocloud Europe, założycielka Cloud Community Europe. Partner Ferber Venture Capital i Wolf Private Equity oraz Wolf Technology Fud, inwestujących w spółki technologiczne.W latach 2010-2015 Członek Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego, Grupy Agenda Cyfrowa i Grup Roboczych ds. Cloud Computing i Cyberbezpieczeństwa. Założycielka, Prezes Zarządu do 2014 EFICOM- grupy notowanej od 2008 roku na rynku NewConnect Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.W 2014 sprzedała pakiet kontrolny. Dostarczyła ponad 250 mln PLN funduszy UE dla klientów oraz wprowadziła 6 spółek na rynek New Connect. Założycielka i Prezes EuroRSCG Polska, Prezes Business Press, dziennikarka we Francji.

Masz jakieś pytania?
Śmiało, napisz do nas już teraz!

Napisz do nas

Anna Katarzyna Nietyksza jest międzynarodowym ekspertem ds. funduszy i regulacji UE, Specjalizuje się w Gospodarce Cyfrowej w tym Cloud Computing,Cyberbezpieczeństwie, Big Data i Telekomunikacji oraz inteligentnj energetyki. Była w grupie roboczej Agenda Cyfrowa, "Cloud Computing", "Cyberattacks", "Digital Skills", "Interoperability" Cyberataki w UE", "Umiejętności Cyfrowe w UE", "Interoperacyjność" oraz Sprawozdawcą Opinii Komisji Europejskiej: „Nowego Pakietu Telekomunikacyjnego UE”. "Gospodarki opartej na Danych", Nowych Regulacji Bankowych UE”, „Europejskich Funduszy Venture”. Jest absolwentką Prawa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Paris I Sorbonne. Biegle włada językiem francuskim, hiszpańskim, angielskim, rosyjskim, włoskim.