Aktualności

Finansowanie z UE dla funduszy venture oraz preferencyjne pożyczki dla firm

Organizujemy workshopy i szkolenia w zakresie instrumentow dłużnych i kapitałowych oferowanych przez Komisję Europejską w ramach planu Junckera:

  • preferencyjne pożyczki i gwarancje bankowe,
  • linie kredytowe z preferencyjnym oprocentowaniem, leasing preferencyjny
  • wsparcie kapitałowe dla funduszy inwestycyjnych
  • instrumenty typu equity finansowane przez Komisje Europejską,
  • Finansowanie oferowane jest w ramach Europejskiego Funduszu Inwestycji Strategicznych,Europejskiego Banku Inwestycyjnego, programów COSME, Horyzont 2020, EOSI, Kreatywna Europa, CIP, ZPR.

 

Konferencja o Cyberbezpieczeństwie

25 maja 2017 roku Eficapital we współpracy Cloud Community Europe i Wydziałem Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego organizuje konferencję na temat praktycznych rozwiazań Cyberbezpieczeństwa dla infrastruktury krytycznej, administracji publicznej, instytucji finansowych i chmury obliczeniowej. Zapraszamy!

http://cybersecurity.edu.pl/

Investment Day

19 kwietnia 2017 Eficapital zaprasza na Investment Day organizowane wspólnie z Divite Investment House i  Ferber Venture, fundusz współfinansowany przez program Jeremie Komisji Europejskiej. Inwestycje w spółki będą w 50% finansowane przez program Jeremie, a inwestorzy otrzymują lewar inwestycyjny. Pośród proponowanych inwestycji Grupa medialna w Wielkiej Brytanii i spółka płatności elektronicznych.

 

Miejsce:

Dwór Konstancin

Ul.Od Lasu 23

05-510 Konstancin Jeziorna

 

Wstęp tylko na zaproszenie. Prosimy zgłaszać chęc uczestnictwa przez stronę Eficapital.

Nowy partner – finansowanie dłużne

Nowym partnerem EfiCapital w zakresie finansowania dłużnego staje się SCC konsorcjum i Divite Investement.To firmy założone przez bankierów z wieloletnim doświadczeniem w procedowaniu wniosków kredytowych i emisji obligacji, oraz przygotowaniu firm do finansowania dłużnego.

NOWE FUNDUSZE INWESTYCYJNE

Dobra końcówka roku 2016! Podpisaliśmy umowy współpracy z funduszami inwestycyjnymi: Wolf Private Equity, Ferber Venture Capital oraz Divite Investment House. Dobra końcówka roku 2016! Podpisaliśmy umowy współpracy z funduszami inwestycyjnymi: Wolf Private Equity, Ferber Venture Capital oraz Divite Investment House.

NOWY PARTNER

Naszym nowym partnerem został Cezamat – Centrum Badawczo-Rozwojowe w Warszawie. Naszym nowym partnerem został Cezamat – Centrum Badawczo-Rozwojowe w Warszawie. Naszym nowym partnerem został Cezamat – Centrum Badawczo-Rozwojowe w Warszawie.

Fundusze UE

Przygotowujemy wnioski do RPO Mazowsze na projekty inwestycyjne dla MŚP. Szukamy partnerów do programu Starter! Przygotowujemy kilka projektów badawczo-rozwojowych do NCBiR.